فارسی
محصول حاضر به سرویس آپرا متصل است و از محل ترافیک دانلود و نمایش فیلم و همچنین فروش فیلم درآمد ایجاد می کند. به علاوه سرویس تبلیغ ادیوری نیز به منظور نمایش تبلیغات همسان درون برنامه ای مورد استفاده قرار گرفته است.
این محصول پنل مدیریت نداشته و تمام فیلم و سریال ها از سرویس آپرا دریافت می شوند. در نتیجه نسخه وب و موبایل آن به صورت مستقل بی نیاز به هیچ سرور مدیریتی قابل استفاده هستند.
امکان جابجایی، افزودن، حذف یا ویرایش محتوای صفحه اول درون کد وجود دارد. همچنین لوگو و آیکون ها قابل تغییر هستند.
توجه داشته باشید که در صورت تغییر سیاست های آپرا، هیچ گونه تعهدی متوجه ما نخواهد بود. در نتیجه پیش از خرید نسبت به شرایط همکاری مجموعه آپرا اطلاعات کافی را کسب نمایید. 
این محصول سرویس نصب و راه اندازی دارد، با ارسال لوگو و مشخصات سرویس خود، کارشناسان ما به صورت رایگان اقدام به نصب و راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن اندروید شما می کنند.
تمام امکانات محصول دریافتی شما عینا مشابه سایت و اپلیکیشن نمونه (فیلمینو) می باشد. با توجه به عدم امکان عودت وجه لطفا پیش از ثبت سفارش هرگونه ابهام یا سوالی را با کارشناسان ما مطرح فرمایید.
با خرید این محصول به اپلیکیشن اندروید هم دسترسی خواهید داشت، در نتیجه نیازی به خرید اپلیکیشن اندروید فیلمینو ندارید.

Project Details

Filminno is a light-weight and beautiful movie and series website designed using VueJS. It has a modern and unique design and supports different lists and categories. The most notable features are:

Similar Projects